خط تولید

دراین بخش نمونه ای از عملکرد دستگاها در خط تولید جهت آشنایی مشتریان عزیز ارائه می شود.فروشگاه آنلاین

مشتریان عزیز می توانند از فروشگاه آنلاین تمام سفارشات خود را ثبت کرده تا واحد فروش در اسرع وقت سفارشات شما را با هماهنگی ارسال نمایند.


پشتیبانی

جهت رفاه حال مشتریان عزیز بخش پشتیبانی آنلاین را راه اندازی نموده ایم تا بدون مراجعه حضوری سوالات و مشکلات خود را مطرح نموده و در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را در یافت نمایید.

کاربردهای بلبرینگ در زندگی روزمره

این ویدیو به ما نشان می دهد بلبرینگ چه نقش مهمی در صنعت دارد و زندگی ما را تا چه حدی تحت تاثیر قرار داده است.

image


image

خبرنامه ما

در صورت تمایل ایمیل خود را ثبت کنید تا شما را از تازه ترین محصولات خود با خبر کنیم.چشم انداز

شرکت کیا بلبرینگ در راستای توسعه پایدار و دستیابی به اقتصاد زیربنایی کشور تاسیس گردیده است. نخستین شرکت خصوصی تامین کننده بلبرینگ، دارای مرکز تست و آزمایشگاه بلبرینگ، و دارای برنامه تولید بلبرینگ در ایران میباشد که به عنوان یک شرکت فنی و تخصصی، پا به صحنه فعالیت صنعتی کشور گذاشته است.بي‌ترديد چالش های بازار و بی اعتمادی مصرف کنندگان از کیفیت بلبرینگها، نگرانی زیادی فراهم ساخته است. در صورت عدم آگاهی مصرف کننده و حتی فروشندگان از کیفیت بلبرینگ، یکی از نگرشهای ما در شرکت، پر کردن خلاء اندازه گیری و پایش بلبرینگ میباشد.ما وظیفه داریم تا ضمن کسب اعتماد از مدیران نکته سنج و مهندسین مجرب و صنعتگران محترم کشور ، با نهایت تلاش، مهارتها و توانیهای علمی و عملی خود را بکار گیریم و اذعان کنیم موفقیت ما در گرو موفقیت همه کسانی است که ما با آنها در ارتباط هستیم و با آنها همکاری مینماییم.